Lucie Drimlová

certifikovaná profesionální koučka

Jsem učitelkou, ajťačkou, mámou pěti dětí, ženou, koučkou a průvodkyní. Mojí vášní je hledat, prozkoumávat a otvírat možnosti. Přinášet nové pohledy a stavět nová řešení.“

„Ten, kdo chce mít něco, co ještě nikdy neměl, bude muset také udělat něco, co ještě nikdy neudělal.“  

-N. Pesedchkian-

Můj příběh

Ve svých čtrnácti letech jsem si poprvé mohla vyzkoušet,  jaké to je vést lidi. Sama jsem byla ještě skoro dítě a už jsem učila, někdy i starší děti ;-), počítačové gramotnosti a programování v kroužcích centra volného času. Od dětství jsem závodně plavala a plavání mám ráda dodnes. Později jsem začala působit jako trenérka a několik let vedla oddíl ploutvového plavání. Vystudovala jsem učitelství pro střední školy v oboru informatiky a matematiky na Fakultě informatiky Masarykovy univerzity v Brně. Má cesta dále vedla do Prahy, kde jsem pracovala jako konzultant informačních systémů a později jsem se stala manažerkou malého týmu. Tou jsem dodnes, ale už ne konzultantů a systémů, ale mého života. Mých pět dětí mě každý den učí být podporující mámou, organizačně přesnou manažerkou, inspirující a motivující učitelkou a laskavou ženou. A když jsem se ke konci rodičovské dovolené začala zabývat otázkou, co chci dělat dál, tak mi to najednou všechno došlo. Všechno to, co jsem dělala dřív, na mateřské, a co mě baví, je pomáhat lidem v jejich osobním rozvoji. A koučování je pro mne k tomu ideálním nástrojem. 

Moje vize a hodnoty

Důvěra

Mojí snahou je vytvořit pro klienta bezpečné prostředí, ve kterém dostane prostor důvěra, respekt a otevřenost.

Pozitivní energie

Jsem přesvědčená, že v otevřeném srdci, lásce, soucitu, laskavosti je ukryt nekonečný zdroj energie. Klientům se snažím být svým pozitivním přístupem a laskavostí vzorem a světlem na jejich cestě.

Respekt

Vnímám a respektuji klienta, jeho osobnost, hodnoty, talenty a pomocí koučování se ho snažím provést cestou poznání a nalezení jeho vlastního potenciálu.  

Moje vzdělání

2020 Grow with Google – Certifikát Creative Skills for Innovation

2020 Remote King – spolupráce na dálku, SHINE Consulting s.r.o.

2020 akreditovaný kurz Respektovat a být respektován, manželé Kopřivovi

2019 Certifikát NLP Akademie

2019 Certifikát Týmový koučink

2019 Certifikace profesionálního kouče celostního koučování

2019 instruktor jógy

2019 jsem absolvovala kurzy komunikace, prezentací a emoční inteligence

od 2016 působím jako učitelka informatiky a programování na Gymnáziu Brno Vídeňská

2012-14 kurzy Montessori pedagogiky

2008-2020 rodičovská dovolená

2005-2020 Konzultant, manažer v oblasti informačních systémů, Popron Systems s.r.o.

2004 Certifikace Solution Consultant SAP SBO

1999-2004 Magisterský studijní obor učitelství matematiky a výpočetní techniky, Fakulta informatiky Masarykovy univerzity v Brně

1995-1999 Studium na Gymnáziu Vídeňská, postupné vzdělávání jako lektor kroužků, trenérské a cvičitelské kurzy plavání, ploutvového plavání, nezbytné kurzy první pomoci a další.

Certifikace